Winnaars Gouden Stier 2011: Willem Burgers en Corné van Zeijl winnen persoonsprijzen

VRIJDAG 11 NOVEMBER 2011, 09:31 uur | 9361 keer gelezen
AMSTERDAM (Belegger.nl) – Op de 5e editie van de Belegger.nl Gouden Stier zijn Corné van Zeijl en Willem Burgers de winnaars van de twee prijzen voor personen. Van Zeijl (SNS Nederlands Aandelenfonds) werd door het publiek beloond met de Stier voor Beleggingsexpert. Willem Burgers kreeg van de vakjury de prijs voor beste Fondsmanager toebedeeld.

In totaal werden in de Posthoornkerk 10 Gouden Stieren uitgereikt. Beleggers hebben het het afgelopen beursjaar flink voor de kiezen gehad. Belegger.nl hoopt dat de prijzen de financiële wereld aansporen particuliere beleggers nóg beter van dienst te zijn.

De redactie van Belegger.nl beloonde de Autoriteit Financiële Markten met de Editor’s Choice. De toezichthouder op de financiële markten heeft het afgelopen jaar veel gedaan voor particuliere beleggers. De heldere communicatie en de inspanningen om beleggers op te leiden en te behoeden voor missers waren van grote waarde, zo vertelde eindredacteur Joost van Kuppeveld.

Publiekslieveling Corné van Zeijl sleepte zijn derde Gouden Stier voor Beleggingsexpert in de wacht. Het publiek koos hem met 29 procent van de stemmen. Met 27 procent van de stemmen werd SKAGEN Global gekroond tot beste Beleggingsfonds. De Groene Stier voor het beste duurzame product ging naar het ASN Milieu & Waterfonds, dat deze prijs met 40 procent van de stemmen won.

Alex kreeg, met een grote meerderheid van de stemmen, de publieksprijzen Educatieve Beleggingsinstelling en Vermogensbeheerder. Daarnaast beloonde de vakjury – bestaande uit Jaap Koelewijn, Peter Verhaar, Freddy van Mulligen en Peter Paul de Vries – Alex met een goudkleurig beeld voor beste Internetbroker.

Willem Burgers, manager van het Add Value Fund, was de gelukkige winnaar van de Gouden Stier voor beste Fondsmanager. Met name zijn passie en drive deden hem opvallen bij de jury. De Think Global Equity Tracker was volgens de vakjury hét Product van het Jaar. BlackRock werd door de juryleden verkozen tot beste Fondsenhuis.

De Belegger.nl Gouden Stier vierde donderdagavond zijn 5-jarig bestaan. De avond werd gepresenteerd door Belegger.nl-hoofdredacteur Janneke Willemse. Het evenement werd druk bezocht: bijna 300 professionals uit de financiële wereld waren aanwezig om deze speciale editie van de Gouden Stier te vieren.
 

Reactie plaatsen
Add Value 0,00 +0,00 % Add Value

Reacties1

Hercules 11-11-2011, 11:26
http://www.kuikens.com/photos/thumbnails.php?album=149

Reageren

    Koersen

    indices
    AEX 330,51 0,00%
    AMX 533,48 0,00%
    ASCX 418,78 0,00%
    FTSE-100 5.916,55 -0,20%
    CAC 3.465,24 0,00%
    BEL20 2.287,08 0,00%
    DOW 12.965,69 0,00%
    NASDAQ 2.933,17 -0,52%
    NIKKEI 9.554,00 0,00%
    NEXT-100 643,09 0,00%
    GOUD 1.754,75 1,02%
    EUR/DOL 1,32 0,11%
    stijgers & dalers

    CitiFirst Marktplein

    Geen Marktplein data beschikbaar. CityFirst