Google stopt met internetverkoop Nexus One
MOUNTAIN VIEW (AFN) - De Amerikaanse internetgigant Google stopt met de verkoop van zijn smartphone Nexus One via internet. Het bedrijf gaat samenwerken met partners om de telefoon via winkels te verkopen. Dat liet Google vrijdag weten.
Het besluit is een forse nederlaag voor Google. Het internetbedrijf stelde in januari bij de presentatie van de Nexus One de verkoop zelf te willen doen. Daarmee passeerde het traditionele partijen, zoals telecomaanbieders.
Volgens Google heeft zijn webwinkel niet aan de verwachtingen voldaan. ,,Het bleef een aardig kanaal voor mensen die snel nieuwe technologie omarmen. Het is echter duidelijk dat veel klanten een telefoon in de hand willen hebben gehad, voordat zij hem kopen.''
| img-140510-300 (Picture=11711700) |
Meer nieuws
- 29 jun 2010 11:20 uur. Google staakt doorlinken Chinese website
- 25 jun 2010 21:05 uur. Apple adviseert 'betere greep' op iPhone 4
- 4 mei 2010 21:45 uur. Google begint verkoop elektronische boeken
- 4 mei 2010 14:55 uur. Google winnaar in browserstrijd
- 26 apr 2010 16:00 uur. 'Google-telefoon' in mei in Nederland
Reacties0