Huismerkfabrikanten slaan alarm - krantenoverzicht 21 juli
HET FINANCIEELE DAGBLAD
Huismerkfabrikanten slaan alarm
Huismerkfabrikanten beklagen zich over wurgcontracten met supermarkten. De strijd om een plekje in het schap breekt hen op, zo schrijft Het Financieele Dagblad woensdag. Supermarkten hebben volgens brancheorganisatie Private Label Consult een ,,obsessieve fixatie op kostenreductie''. Sinds de prijzenoorlog in 2003 begon zijn al verschillende huismerkfabrikanten omgevallen.
DE TELEGRAAF
Nederlander moet sneller naar de dokter, vindt Philips
Philips verwacht meer omzet te halen uit medische apparatuur die mensen zelf in huis halen om hun gezondheid te testen. Dat zegt directievoorzitter Harry Hendriks (Philips Benelux) woensdag in de Telegraaf. De Nederlander moet zich volgens hem echter eerst laten overtuigen van het nut van die producten. Uit onderzoek van GfK, in opdracht van Philips, blijkt dat Nederlanders relatief lang wachten voor ze uitgaven doen aan gezondheidszorg. Philips wil de consumenten overhalen de eerste zorguitgaven eerder te doen, bijvoorbeeld door de aanschaf van een bewegingsmeter.
ALGEMEEN DAGBLAD
Internetabonnement voor Apple's iPad blijkt dure grap
Telecombedrijven proberen een graantje mee te pikken van de Nederlandse introductie van de iPad, aanstaande vrijdag. KPN, T-Mobile en Vodafone bieden internetabonnementen voor de tabletcomputer, maar die zijn een stuk duurder dan dan de abonnementen voor internet op de mobiele telefoon. Dat schrijft het Algemeen Dagblad woensdag.
Meer nieuws
- 9 sep 2010 08:45 uur. Pensioenclubs eisen soepelere toepassing van spelregels - krantenoverzicht 9 september
- 30 aug 2010 09:00 uur. NXP ontdoet zich van naam Philips - krantenoverzicht 30 augustus
- 26 aug 2010 09:00 uur. 'Energietransport duurder door Groene stroom' - krantenoverzicht 26 augustus
- 24 aug 2010 07:45 uur. Chinees fonds overweegt bod op Potash - krantenoverzicht 24 augustus
- 16 aug 2010 07:40 uur. Ondernemingen trekken op grote schaal nieuwe werknemers aan - krantenoverzicht 16 augustus
Reacties0