Aviva bevestigt afwijzing RSA-overnamebod
LONDEN (AFN) - Het bestuur van het Britse verzekeringsconcern Aviva bevestigde maandag dat het eind juli een overnamebod heeft ontvangen van branchegenoot RSA op een deel van het concern. Het bod is afgewezen, omdat het niet in het beste belang van de aandeelhouders zou zijn.
Afgelopen weekend ontstond rumoer onder de aandeelhouders van Aviva, omdat zij niet waren ingelicht over de details van het overnamebod. RSA maakte het bod op de algemene verzekeringstak, waaronder schadepolissen, via een brief bekend. RSA bood 5 miljard pond (6,1 miljard euro).
,,De hoogste waarde voor de aandeelhouders wordt geleverd wanneer de activiteiten binnen de groep worden gehouden. Het bod van RSA is onacceptabel'', aldus Aviva, moederconcern van de Nederlandse verzekeraar Delta Lloyd.
Meer nieuws
- 15 aug 2010 14:45 uur. Aandeelhouders Aviva boos op bestuur
- 12 aug 2010 14:20 uur. Staatssteun overschaduwt goede cijfers Aegon
- 12 aug 2010 13:55 uur. Winst Prudential schiet omhoog
- 12 aug 2010 09:15 uur. 'AIG benadert grote investeerders'
- 12 aug 2010 09:00 uur. Aegon zwijgt over terugbetalen staatssteun
Reacties0