ING stopt met leeuwenduo in tv-reclame
AMSTERDAM (AFN) - ING Nederland stopt met het beroemde leeuwenduo in de Nederlandse televisiereclames. Dat stelde directievoorzitter Nick Jue van ING Nederland dinsdag.
De hoofdsponsor van het Nederlands voetbalelftal stopt niet met de twee leeuwen in de reclame-uitingen rond Oranje op televisie, zo benadrukte de bestuurder. ,,Maar in de nieuwe campagnes komen ze niet meer terug.''
ING Nederland lanceert dinsdag een nieuwe campagne waarin naar eigen zeggen ,,de mening van de klant centraal staat''. In de eerste drie reclames richt de bank zich op ouderen, starters op de woningmarkt en ondernemers.
ING Nederland gaf dinsdag aan op stoom te liggen met de vernieuwing van het kantorennetwerk. Binnenkort wordt het 250e vernieuwde kantoor geopend, op het Rokin in Amsterdam. ,,We zijn heel dicht bij het gewenste aantal van 284 vernieuwde kantoren'', aldus Jue. Ook bij de openingen van de vernieuwde kantoren komen de leeuwen overigens nog gewoon opdagen.
| img-310810-195 (Picture=8485179) |
Meer nieuws
- 27 aug 2010 07:15 uur. ING verkoopt Canadees vastgoedbedrijf
- 11 aug 2010 13:25 uur. Bank stut winst ING
- 11 aug 2010 09:30 uur. Bank stut winst ING
- 11 aug 2010 09:17 uur. Kwartaalwinst ING België met 49 miljoen euro gedaald
- 11 aug 2010 08:45 uur. 'ING veel beter dan verwacht'
Reacties0