Corbion » Research (Aandeel) | Belegger.nl

Corbion

AEX:CRBN, NL0010583399
32,800 11:06
+0,420 ( +1,30% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2015201620172018
Omzet 918,30911,30891,70897,20
Operationele kosten 848,40820,50819,90833,70
Afschrijvingen 45,9049,5045,2042,00
BedrijfsResultaat 108,00125,30110,9083,00
Resultaat voor belastingen 102,20117,9097,7069,80
Belastingen 22,0014,3013,1015,50
CashFlow -17,50-30,60-17,907,60
Nettowinst 80,20103,6084,6054,30

Balans (x 1.000.000)

  2015201620172018
Materiële activa 307,40297,20280,00368,90
Immateriële activa 138,60138,20130,30139,20
Financiële activa 7,905,8062,6081,00
Vaste activa 469,80466,60498,10616,20
Voorraden 133,00137,70128,30152,70
Debiteuren 96,90111,70109,50119,60
Overige vorderingen 0,506,2010,709,30
Liquide middelen 92,1060,8038,1047,10
Vlottende activa 338,20376,40332,70349,60
Totaal activa 808,00843,00830,80965,80
Gewoon kapitaal 487,80498,50489,30520,20
Preferent kapitaal 68,0486,6964,4471,11
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 179,30167,90141,60185,60
Kortlopende schulden 140,90176,60199,90260,00
Totaal passiva 808,00843,00830,80965,80

Overige Data

  2015201620172018
Aantal werknemers 1.6731.6841.7942.040
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 62.31060.14059.24059.240
Winst per aandeel 1,301,741,440,92
Dividend per aandeel 0,430,560,560,56
Cashflow per aandeel 1,772,041,991,68
Intrinsieke waarde per aandeel 7,417,747,718,23
Koers-winstverhouding 17,1714,6118,7526,59
Dividend rendement (%) 1,932,202,072,29
Rendement eigen vermogen (%) 16,4420,7817,2910,44
Koers einde boekjaar 22,3225,4327,0024,46