Boskalis Westminster Koninklijke

AEX:BOKA, NL0000852580
28,320 17:36
-0,160 (-0,56%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Omzet 2.369,352.576,652.739,982.541,91
Operationele kosten 2.215,332.984,992.654,862.589,60
Afschrijvingen 251,56716,28265,12421,96
BedrijfsResultaat 183,11-402,35110,72-55,58
Resultaat voor belastingen 172,12-413,7995,04-70,46
Belastingen 21,6819,9420,1426,22
CashFlow -815,52160,2062,43439,75
Nettowinst 150,47-435,8574,89-96,52

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 2.538,062.373,792.406,102.476,65
Immateriële activa 277,43119,64116,38172,77
Financiële activa 778,18431,01443,28208,47
Vaste activa 3.613,092.934,123.084,982.873,71
Voorraden 88,1799,07103,2491,13
Debiteuren 318,94330,32378,49276,50
Overige vorderingen 17,7019,4623,5015,19
Liquide middelen 191,95336,21399,57824,55
Vlottende activa 1.200,391.605,691.511,781.654,09
Totaal activa 4.813,484.539,814.596,774.527,79
Gewoon kapitaal 3.022,942.544,332.491,352.283,22
Preferent kapitaal 507,35429,73404,12300,10
Aandeel van derden 2,383,283,352,98
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 338,31512,10468,14548,88
Kortlopende schulden 1.449,851.480,101.633,931.692,71
Totaal passiva 4.813,484.539,814.596,774.527,79

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 5.7725.9125.8126.137
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 133.350135.380135.380130.950
Winst per aandeel 1,13-3,220,55-0,74
Dividend per aandeel 1,000,500,000,50
Cashflow per aandeel -0,021,752,425,33
Intrinsieke waarde per aandeel 21,6718,2918,4016,94
Koers-winstverhouding 27,81-6,7541,45-30,46
Dividend rendement (%) 3,182,300,002,22
Rendement eigen vermogen (%) 4,98-17,133,01-4,23
Koers einde boekjaar 31,4321,7322,8022,54