Boskalis Westminster Koninklijke

AEX:BOKA, NL0000852580
17,530 17:29
-0,240 ( -1,35% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 2.655,562.369,352.576,652.739,98
Operationele kosten 3.070,592.215,332.984,992.654,86
Afschrijvingen 1.025,73251,56716,28265,12
BedrijfsResultaat -500,38183,11-402,35110,72
Resultaat voor belastingen -529,39172,12-413,7995,04
Belastingen 32,3621,6819,9420,14
CashFlow 205,84-815,52160,2062,43
Nettowinst -563,73150,47-435,8574,89

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 2.484,072.538,062.373,792.406,10
Immateriële activa 287,52277,43119,64116,38
Financiële activa 943,48778,18431,01443,28
Vaste activa 3.729,693.613,092.934,123.084,98
Voorraden 90,0588,1799,07103,24
Debiteuren 274,43318,94330,32378,49
Overige vorderingen 7,5017,7019,4623,50
Liquide middelen 965,33191,95336,21399,57
Vlottende activa 1.834,321.200,391.605,691.511,78
Totaal activa 5.564,004.813,484.539,814.596,77
Gewoon kapitaal 3.121,173.022,942.544,332.491,35
Preferent kapitaal 637,82507,35429,73404,12
Aandeel van derden 2,032,383,283,35
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 394,25338,31512,10468,14
Kortlopende schulden 2.046,551.449,851.480,101.633,93
Totaal passiva 5.564,004.813,484.539,814.596,77

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 6.9605.7725.9125.812
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 130.080133.350135.380135.380
Winst per aandeel -4,331,13-3,220,55
Dividend per aandeel 1,001,000,500,00
Cashflow per aandeel 3,18-0,021,752,42
Intrinsieke waarde per aandeel 22,9921,6718,2918,40
Koers-winstverhouding -7,6227,81-6,7541,45
Dividend rendement (%) 3,033,182,300,00
Rendement eigen vermogen (%) -18,064,98-17,133,01
Koers einde boekjaar 32,9931,4321,7322,80