Ajax » Research (Aandeel) | Belegger.nl

Ajax

AEX:AJAX, NL0000018034
21,000 17:35
0,000 ( 0,00% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 93,42118,2291,95199,50
Operationele kosten 92,77109,85105,16165,22
Afschrijvingen 2,733,183,183,79
BedrijfsResultaat -1,2966,881,3868,82
Resultaat voor belastingen -0,6767,021,7669,27
Belastingen -0,1717,280,3317,53
CashFlow -9,83-7,69-52,1749,70
Nettowinst -0,7349,461,1951,73

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 14,5014,3920,3122,56
Immateriële activa 48,1155,7689,05159,01
Financiële activa 12,4127,4846,0739,38
Vaste activa 75,0197,63155,43220,95
Voorraden 2,442,524,593,46
Debiteuren 15,9152,6265,6768,18
Overige vorderingen
Liquide middelen 70,2787,2836,1386,28
Vlottende activa 95,50148,45116,89166,23
Totaal activa 170,51246,08272,32387,18
Gewoon kapitaal 108,81158,44158,30209,55
Preferent kapitaal -1,7748,590,17-1,03
Aandeel van derden 0,130,430,640,45
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 7,7915,0520,3255,41
Kortlopende schulden 53,7972,1693,06121,77
Totaal passiva 170,51246,08272,32387,18

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 391402448441
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 18.33018.33018.33018.330
Winst per aandeel -0,042,700,062,82
Dividend per aandeel 0,000,240,000,25
Cashflow per aandeel -0,361,23-1,342,64
Intrinsieke waarde per aandeel 5,948,588,6411,43
Koers-winstverhouding -212,504,18210,006,56
Dividend rendement (%) 0,002,120,001,35
Rendement eigen vermogen (%) -0,6731,220,7524,69
Koers einde boekjaar 8,5011,3012,6018,50