UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

AEX:URW1, FR0013326246
32,330 17:29
+1,760 ( +5,76% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 1.789,801.838,702.363,002.571,90
Operationele kosten 273,50252,30459,40497,50
Afschrijvingen 2,202,201,902,00
BedrijfsResultaat 3.355,503.024,701.688,10431,80
Resultaat voor belastingen 3.100,602.796,701.356,5040,10
Belastingen 283,2074,20113,60-1.065,40
CashFlow 87,70168,20-225,10124,50
Nettowinst 2.409,002.439,501.031,101.103,30

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 219,80216,30292,20344,50
Immateriële activa 769,30694,604.157,903.862,80
Financiële activa 38.496,2040.718,0058.341,5056.271,30
Vaste activa 39.509,3041.650,8062.818,5061.106,70
Voorraden 0,000,0095,2091,20
Debiteuren 369,00416,50550,60513,00
Overige vorderingen 217,70216,20285,70303,60
Liquide middelen 400,10574,70369,90488,80
Vlottende activa 1.235,801.590,201.708,703.896,50
Totaal activa 40.745,0043.241,0064.527,2065.003,20
Gewoon kapitaal 17.465,3018.916,2026.176,1025.950,80
Preferent kapitaal -192,27-209,18-192,446,01
Aandeel van derden 3.554,403.777,003.976,403.912,90
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 16.209,9016.851,6026.399,2028.291,00
Kortlopende schulden 3.515,403.696,205.486,704.859,70
Totaal passiva 40.745,0043.241,0064.527,2065.003,20

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 1.9902.0123.6063.625
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 99.39099.860138.290138.380
Winst per aandeel 24,2424,437,467,97
Dividend per aandeel 10,2010,8010,805,40
Cashflow per aandeel 15,6814,8912,9713,64
Intrinsieke waarde per aandeel 165,52178,27178,48182,13
Koers-winstverhouding 9,358,6018,1517,65
Dividend rendement (%) 4,505,147,983,84
Rendement eigen vermogen (%) 13,7912,903,944,25
Koers einde boekjaar 226,75210,00135,40140,65