UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD

AEX:URW.NL, FR0013326246
75,030 15:38
+3,030 (+4,21%)

Kerncijfers

  2017201820192020
Omzet (mln.) 1.838,702.363,002.571,901.879,20
EBITDA (mln.) 3.026,901.690,00433,80-6.954,30
Bedrijfs resultaat (mln.) 3.024,701.688,10431,80-6.956,40
Resultaat voor belasting (mln.) 2.796,701.356,5040,10-7.955,90
Netto winst (mln.) 2.439,501.031,101.103,30-7.212,60
Winst per aandeel 24,437,467,97-52,10
Koers winst verhouding 8,6018,1517,65-1,24
Dividend per aandeel 10,8010,805,40
Dividend rendement 5,14%7,98%3,84%

Balans (mln.)

  2017201820192020
Materiële activa 216,30292,20344,50279,20
Immateriële activa 694,604.157,903.862,802.124,40
Financiële activa 40.718,0058.341,5056.271,3049.621,70
Vaste activa 41.650,8062.818,5061.106,7052.878,60
Voorraden 95,2091,2032,00
Debiteuren 416,50550,60513,00539,40
Overige vorderingen 216,20285,70303,60213,20
Liquide middelen 574,70369,90488,802.137,60
Vlottende activa 1.590,201.708,703.896,504.399,30
Totaal activa 43.241,0064.527,2065.003,2057.277,80
Gewoon kapitaal 18.916,2026.176,1025.950,8017.393,50
Preferent kapitaal -209,18-192,446,01-7.760,40
Aandeel van derden 3.777,003.976,403.912,905.401,50
Langlopende schulden 16.851,6026.399,2028.291,0029.655,40
Kortlopende schulden 3.696,205.486,704.859,704.827,40
Totaal passiva 43.241,0064.527,2065.003,2057.277,80

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 2.0123.6063.625
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 99.860138.290138.380138.440
Cashflow per aandeel 14,8912,9713,6410,28
Intrinsieke waarde per aandeel 178,27178,48182,13125,64
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,180,760,770,51
Rendement eigen vermogen (%) 12,903,944,25-41,47
Koers einde boekjaar 210,00135,40140,6564,58