Balta Group

BRU:BALTA.BL, BE0974314461
2,790 16:52
-0,110 (-3,79%)

Kerncijfers

  2017201820192020
Omzet (mln.) 668,43649,56674,61567,53
EBITDA (mln.) 70,1164,6567,7160,22
Bedrijfs resultaat (mln.) 37,6132,2228,1120,18
Resultaat voor belasting (mln.) 0,336,392,96-9,03
Netto winst (mln.) 2,987,3510,40-12,59
Winst per aandeel 0,080,200,29-0,35
Koers winst verhouding 108,7516,609,64-6,29
Dividend per aandeel 0,08
Dividend rendement 0,92%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 301,26337,59312,29
Immateriële activa 206,04206,35199,42
Vaste activa 513,76556,25521,26
Voorraden 153,89152,95125,07
Debiteuren 51,5650,1942,33
Overige vorderingen 0,280,910,33
Liquide middelen 26,8516,24106,29
Vlottende activa 241,92231,48282,30
Totaal activa 755,68787,73803,56
Gewoon kapitaal 254,80259,96226,47
Preferent kapitaal -73,26-76,99-97,92
Langlopende schulden 330,60328,80352,98
Kortlopende schulden 170,28198,97224,11
Totaal passiva 755,68787,73803,56

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 3.6963.9153.838
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 35.94035.94035.940
Cashflow per aandeel 1,291,372,21
Intrinsieke waarde per aandeel 7,097,236,30
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,470,390,35
Rendement eigen vermogen (%) 2,884,00-5,56
Koers einde boekjaar 3,322,802,202,95

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront