UCB

BRU:UCB.BL, BE0003739530
82,120 17:35
+0,600 (+0,74%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 4.632,004.913,005.442,005.939,00
EBITDA (mln.) 1.404,001.383,001.325,001.613,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 1.116,001.070,00971,001.284,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.015,00961,00880,001.226,00
Netto winst (mln.) 800,00792,00732,001.058,00
Winst per aandeel 4,234,203,875,60
Koers winst verhouding 16,8616,8821,8317,92
Dividend per aandeel 1,211,241,271,30
Dividend rendement 1,70%1,75%1,50%1,30%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 805,00840,001.035,001.275,00
Immateriële activa 5.940,005.898,007.937,008.332,00
Financiële activa 159,00175,00
Vaste activa 7.564,007.786,009.737,0010.500,00
Voorraden 647,00780,00854,00878,00
Debiteuren 616,00686,00742,00887,00
Overige vorderingen 81,0059,0048,0051,00
Liquide middelen 1.262,001.293,001.336,001.263,00
Vlottende activa 2.950,003.295,003.582,003.710,00
Totaal activa 10.514,0011.081,0013.319,0014.210,00
Gewoon kapitaal 6.310,007.039,007.271,008.386,00
Preferent kapitaal -355,52-161,52-413,00
Aandeel van derden -55,00-30,001,00
Langlopende schulden 2.107,001.678,003.233,003.000,00
Kortlopende schulden 2.152,002.394,002.814,002.824,00
Totaal passiva 10.514,0011.081,0013.319,0014.210,00

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 7.4957.6068.3718.561
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 194.510194.510189.040188.970
Cashflow per aandeel 5,604,535,728,22
Intrinsieke waarde per aandeel 31,2734,9937,1943,08
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,282,032,272,33
Rendement eigen vermogen (%) 12,6811,2510,0712,62
Koers einde boekjaar 71,3070,9084,48100,35

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront