D'IETEREN GROUP

BRU:DIE.BL, BE0974259880
154,800 17:35
0,000 (0,00%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 3.588,203.820,603.331,303.370,90
EBITDA (mln.) 138,20168,6078,50132,30
Bedrijfs resultaat (mln.) 114,7024,4010,2085,80
Resultaat voor belasting (mln.) -934,6093,20158,20283,40
Netto winst (mln.) 1.048,0064,50141,90256,50
Winst per aandeel 19,121,182,624,75
Koers winst verhouding 1,7253,0525,8836,13
Dividend per aandeel 1,001,001,352,10
Dividend rendement 3,04%1,60%1,99%1,22%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 222,00268,70262,90265,40
Immateriële activa 623,40541,90527,40522,30
Financiële activa 735,30378,20707,101.256,80
Vaste activa 1.631,701.234,701.541,002.140,10
Voorraden 455,70492,80457,40446,20
Debiteuren 356,00373,40309,10334,60
Overige vorderingen 10,0010,5018,209,40
Liquide middelen 933,001.265,301.088,50898,70
Vlottende activa 1.793,902.223,501.906,001.735,00
Totaal activa 3.425,603.458,203.447,003.875,10
Gewoon kapitaal 2.655,102.640,702.739,402.978,40
Preferent kapitaal -12,20-12,20-5,0026,90
Aandeel van derden 0,300,603,500,40
Langlopende schulden 308,60313,50259,90332,50
Kortlopende schulden 461,60503,40444,20563,80
Totaal passiva 3.425,603.458,203.447,003.875,10

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 32.95131.69128.45536.549
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 54.18053.97053.59053.370
Cashflow per aandeel -0,510,913,333,30
Intrinsieke waarde per aandeel 48,0147,9349,7753,71
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,691,311,363,20
Rendement eigen vermogen (%) 39,472,445,188,61
Koers einde boekjaar 32,9262,6067,80171,60

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront