Recticel

BRU:REC.BL, BE0003656676
14,720 17:35
+0,180 (+1,24%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 1.117,701.038,52834,111.052,92
EBITDA (mln.) 72,6667,6851,6189,71
Bedrijfs resultaat (mln.) 42,6635,9113,8546,53
Resultaat voor belasting (mln.) 39,0628,92-70,2030,25
Netto winst (mln.) 28,8524,7263,1553,52
Winst per aandeel 0,530,451,140,98
Koers winst verhouding 12,0618,479,4017,88
Dividend per aandeel 0,240,240,260,29
Dividend rendement 3,76%2,89%2,43%1,66%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 232,50227,62248,38376,01
Immateriële activa 35,4038,7238,9548,67
Financiële activa 71,9068,8026,7130,63
Vaste activa 392,10501,87365,09520,88
Voorraden 103,80101,8090,83112,90
Debiteuren 107,7099,12102,73141,60
Overige vorderingen 5,601,451,454,66
Liquide middelen 39,5548,4879,43118,37
Vlottende activa 344,96300,60333,67534,86
Totaal activa 737,06802,47698,761.055,74
Gewoon kapitaal 264,98274,70334,08389,78
Preferent kapitaal -41,14-43,91-33,86-9,94
Aandeel van derden 0,711,52
Langlopende schulden 131,03194,81153,95305,00
Kortlopende schulden 341,05332,26210,03359,44
Totaal passiva 737,06802,47698,761.055,74

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 6.4846.1024.2213.556
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 55.23055.40055.17055.520
Cashflow per aandeel 1,041,210,062,03
Intrinsieke waarde per aandeel 4,564,725,796,73
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,401,761,852,60
Rendement eigen vermogen (%) 10,899,0018,9013,73
Koers einde boekjaar 6,398,3110,7217,52

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront