Sioen Industries » Research (Aandeel) | Belegger.nl

Sioen Industries

BRU:SIOE, BE0003743573
22,450 17:35
+0,150 ( +0,67% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2015201620172018
Omzet 331,08369,91479,99514,18
Operationele kosten 236,65278,37359,56401,62
Afschrijvingen 15,4516,4222,1421,89
BedrijfsResultaat 38,0540,8236,5648,87
Resultaat voor belastingen 32,7838,0933,4246,08
Belastingen 10,1712,0511,5612,28
CashFlow 36,63-71,255,444,86
Nettowinst 23,1026,0321,8633,80

Balans (x 1.000.000)

  2015201620172018
Materiële activa 85,93115,84128,41142,38
Immateriële activa 24,1050,8994,3288,60
Financiële activa 0,000,290,070,00
Vaste activa 116,33172,62225,06238,15
Voorraden 85,37114,47118,99130,74
Debiteuren 46,5557,2766,1664,81
Overige vorderingen
Liquide middelen 89,2616,6021,4126,86
Vlottende activa 246,12195,79214,91232,42
Totaal activa 362,45368,41439,97470,58
Gewoon kapitaal 173,96189,19199,54223,81
Preferent kapitaal -7,87-8,52-9,54-8,00
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 19,1396,9996,18147,80
Kortlopende schulden 169,3682,23144,2598,96
Totaal passiva 362,45368,41439,97470,58

Overige Data

  2015201620172018
Aantal werknemers 2.8573.5784.3414.605
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 19.78019.78019.78019.780
Winst per aandeel 1,171,321,111,71
Dividend per aandeel 0,480,530,560,62
Cashflow per aandeel 2,192,223,342,30
Intrinsieke waarde per aandeel 8,319,039,5310,70
Koers-winstverhouding 15,6421,2127,4113,25
Dividend rendement (%) 2,621,891,842,74
Rendement eigen vermogen (%) 13,2813,7610,9615,10
Koers einde boekjaar 18,3028,0030,4222,65