Sioen Industries

BRU:SIOE, BE0003743573
18,400 17:35
+1,100 ( +6,36% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 369,91479,99514,18517,75
Operationele kosten 278,37359,56401,62408,25
Afschrijvingen 16,4222,1421,8925,44
BedrijfsResultaat 40,8236,5648,8740,43
Resultaat voor belastingen 38,0933,4246,0837,59
Belastingen 12,0511,5612,2810,14
CashFlow -71,255,444,86-9,47
Nettowinst 26,0321,8633,8027,44

Balans (x 1.000.000)

  201720182019
Materiële activa 128,41142,38164,83
Immateriële activa 94,3288,6087,96
Financiële activa 0,070,000,00
Vaste activa 225,06238,15259,61
Voorraden 118,99130,74142,47
Debiteuren 66,1664,8167,17
Overige vorderingen
Liquide middelen 21,4126,8618,20
Vlottende activa 214,91232,42241,40
Totaal activa 439,97470,58501,70
Gewoon kapitaal 199,54223,81241,44
Preferent kapitaal -9,54-8,00-5,57
Aandeel van derden 0,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 96,18147,80137,83
Kortlopende schulden 144,2598,96122,43
Totaal passiva 439,97470,58501,70

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 3.5784.3414.6054.834
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 19.78019.78019.78019.780
Winst per aandeel 1,321,111,711,39
Dividend per aandeel 0,530,560,620,65
Cashflow per aandeel 2,223,342,302,35
Intrinsieke waarde per aandeel 9,039,5310,7011,56
Koers-winstverhouding 21,2127,4113,2516,40
Dividend rendement (%) 1,891,842,742,85
Rendement eigen vermogen (%) 13,7610,9615,1011,37
Koers einde boekjaar 28,0030,4222,6522,80