Care Property Invest

BRU:CPINV.BL, BE0974273055
15,020 17:35
+0,260 (+1,76%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 25,3331,1036,7543,65
EBITDA (mln.) 23,9122,79
Bedrijfs resultaat (mln.) 27,4932,7432,9457,45
Resultaat voor belasting (mln.) 21,8226,5419,9560,18
Netto winst (mln.) 23,0026,9619,8659,65
Winst per aandeel 1,191,320,862,30
Koers winst verhouding 16,9722,3531,2811,20
Dividend per aandeel 0,720,770,800,87
Dividend rendement 3,56%2,61%2,97%3,38%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 280,56367,162,274,74
Immateriële activa 0,150,170,160,12
Financiële activa 173,34184,48534,03720,72
Vaste activa 467,28566,90739,48927,17
Debiteuren 0,960,842,464,51
Overige vorderingen 2,461,441,020,72
Liquide middelen 2,753,353,752,54
Vlottende activa 6,365,989,7318,15
Totaal activa 473,64572,88749,22945,32
Gewoon kapitaal 230,41266,29369,78479,26
Preferent kapitaal 27,9040,7844,8985,97
Langlopende schulden 170,79189,84237,60296,26
Kortlopende schulden 72,43116,75141,84169,80
Totaal passiva 473,64572,88749,22945,32

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 8122024
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 19.32020.39023.11025.960
Cashflow per aandeel 0,700,861,411,04
Intrinsieke waarde per aandeel 11,2112,2915,1717,56
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,802,401,771,47
Rendement eigen vermogen (%) 9,9810,125,3712,45
Koers einde boekjaar 20,2029,5026,9025,75

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront