Elia

BRU:ELI.BL, BE0003822393
137,500 17:35
-7,100 (-4,91%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 1.931,802.392,602.479,002.860,40
EBITDA (mln.) 754,70944,301.011,001.007,60
Bedrijfs resultaat (mln.) 502,40569,70578,50540,10
Resultaat voor belasting (mln.) 409,30430,10437,00433,50
Netto winst (mln.) 275,20254,30250,10276,00
Winst per aandeel 4,513,703,644,02
Koers winst verhouding 12,9321,3826,7928,78
Dividend per aandeel 1,661,691,711,75
Dividend rendement 2,85%2,14%1,75%1,51%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 8.456,209.445,6010.094,4010.859,50
Immateriële activa 2.502,302.507,502.516,502.559,70
Financiële activa 222,30431,70323,10309,60
Vaste activa 11.362,8012.390,8013.044,0013.867,50
Voorraden 19,2024,3039,0021,60
Debiteuren 417,90338,10438,70716,50
Overige vorderingen 3,605,503,4010,10
Liquide middelen 1.789,30975,00590,103.049,50
Vlottende activa 2.391,501.502,602.121,604.276,80
Totaal activa 13.754,3013.893,4015.165,6018.144,30
Gewoon kapitaal 3.447,503.320,803.471,703.850,60
Preferent kapitaal 873,00166,00169,70370,10
Aandeel van derden 301,40309,901.028,301.087,80
Langlopende schulden 6.289,005.924,907.823,608.471,30
Kortlopende schulden 3.716,403.636,402.842,004.734,60
Totaal passiva 13.754,3013.893,4015.165,6018.144,30

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 2.3002.5602.7232.878
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 61.02068.65068.65068.720
Cashflow per aandeel 8,471,04-10,7357,53
Intrinsieke waarde per aandeel 54,8446,6848,8654,28
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,061,692,002,13
Rendement eigen vermogen (%) 7,987,667,207,17
Koers einde boekjaar 58,3079,1097,50115,70

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront