Lucas Bols

AEX:BOLS.NL, NL0010998878
10,150 9:40
-0,100 (-0,98%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 92,1986,9883,9857,31
EBITDA (mln.) 24,1021,0719,3610,48
Bedrijfs resultaat (mln.) 23,6419,6417,73-0,35
Resultaat voor belasting (mln.) 20,1115,7314,39-3,29
Netto winst (mln.) 20,4016,489,20-8,56
Winst per aandeel 1,641,320,74-0,69
Koers winst verhouding 10,9812,1210,41-15,94
Dividend per aandeel 0,600,600,35
Dividend rendement 3,33%3,75%4,55%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 1,9910,3710,319,79
Immateriële activa 306,92306,84307,35298,21
Financiële activa 7,968,197,929,86
Vaste activa 316,87325,40325,57317,85
Voorraden 8,7210,8810,5613,30
Debiteuren 21,2523,3324,9212,74
Liquide middelen 12,4221,2233,1118,83
Vlottende activa 42,4455,4368,7048,51
Totaal activa 359,30380,82394,27366,36
Gewoon kapitaal 183,58192,15193,70184,80
Preferent kapitaal 21,1722,3719,92-2,16
Langlopende schulden 155,77164,3999,56147,85
Kortlopende schulden 19,9624,28101,0233,72
Totaal passiva 359,30380,82394,27366,36

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 73747162
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 12.48012.48012.48012.480
Cashflow per aandeel 1,541,131,420,97
Intrinsieke waarde per aandeel 14,1114,7915,1714,81
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,281,080,510,74
Rendement eigen vermogen (%) 11,118,574,75-4,63
Koers einde boekjaar 18,0016,007,7011,00

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront