GrandVision

AEX:GVNV, NL0010937066
26,700 17:35
+0,250 (+0,95%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Omzet 3.449,863.720,984.039,313.480,99
Operationele kosten 2.295,942.507,663.148,671.676,09
Afschrijvingen 209,66225,81632,10687,66
BedrijfsResultaat 365,02337,32323,9759,59
Resultaat voor belastingen 350,02318,97274,559,23
Belastingen 101,0681,6779,1853,95
CashFlow -20,1369,7370,0319,13
Nettowinst 227,93216,28178,48-66,89

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 488,58516,78532,691.806,38
Immateriële activa 1.654,341.615,551.561,151.410,24
Financiële activa 1,201,091,010,87
Vaste activa 2.205,752.229,243.683,173.362,37
Voorraden 349,74330,50356,26310,41
Debiteuren 166,99140,30149,18140,76
Overige vorderingen 6,428,9431,7632,22
Liquide middelen 164,68138,26162,90155,31
Vlottende activa 850,52784,90860,72791,15
Totaal activa 3.056,273.014,134.543,894.153,52
Gewoon kapitaal 1.039,071.162,451.177,151.058,78
Preferent kapitaal -148,96-157,05-167,62-223,70
Aandeel van derden 81,4890,0187,1195,74
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 614,69564,381.658,601.513,57
Kortlopende schulden 1.321,021.197,291.621,031.485,43
Totaal passiva 3.056,273.014,134.543,894.153,52

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 31.80232.40034.14333.542
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 254.440254.440254.440253.710
Winst per aandeel 0,900,850,70-0,26
Dividend per aandeel 0,320,330,350,00
Cashflow per aandeel 1,341,763,452,97
Intrinsieke waarde per aandeel 3,764,244,284,17
Koers-winstverhouding 23,6622,5139,17-98,08
Dividend rendement (%) 1,501,731,280,00
Rendement eigen vermogen (%) 21,9418,6115,16-6,32
Koers einde boekjaar 21,3019,1327,4225,50