GrandVision » Research (Aandeel) | Belegger.nl

GrandVision

AEX:GVNV, NL0010937066
27,740 17:24
-0,040 ( -0,14% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2015201620172018
Omzet 3.205,003.316,083.449,863.720,98
Operationele kosten 2.067,712.164,602.295,942.507,66
Afschrijvingen 153,00163,39209,66225,81
BedrijfsResultaat 353,15358,14365,02337,32
Resultaat voor belastingen 334,00347,73350,02318,97
Belastingen 103,0095,78101,0681,67
CashFlow -132,00120,95-20,1369,73
Nettowinst 213,00231,36227,93216,28

Balans (x 1.000.000)

  2015201620172018
Materiële activa 431,31443,82488,58516,78
Immateriële activa 1.479,001.457,701.654,341.615,55
Financiële activa 40,4436,341,201,09
Vaste activa 2.063,002.057,782.205,752.229,24
Voorraden 264,01292,98349,74330,50
Debiteuren 151,16151,46166,99140,30
Overige vorderingen 5,626,146,428,94
Liquide middelen 98,75181,10164,68138,26
Vlottende activa 636,50776,94850,52784,90
Totaal activa 2.699,752.834,723.056,273.014,13
Gewoon kapitaal 778,52946,911.039,071.162,45
Preferent kapitaal -59,72-92,62-148,96-157,05
Aandeel van derden 53,0059,6781,4890,01
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 1.011,41627,80614,69564,38
Kortlopende schulden 856,561.200,351.321,021.197,29
Totaal passiva 2.699,752.834,723.056,273.014,13

Overige Data

  2015201620172018
Aantal werknemers 27.51028.76631.80232.400
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 254.440254.440254.440254.440
Winst per aandeel 0,840,920,900,85
Dividend per aandeel 0,280,310,320,33
Cashflow per aandeel 1,501,691,341,76
Intrinsieke waarde per aandeel 2,783,413,764,24
Koers-winstverhouding 32,9322,7223,6622,51
Dividend rendement (%) 1,011,481,501,73
Rendement eigen vermogen (%) 27,3624,4321,9418,61
Koers einde boekjaar 27,6620,9121,3019,13