B&S Group SA

AEX:BSGR, LU1789205884
5,380 17:35
+0,030 ( +0,56% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 1.339,491.507,251.746,481.978,82
Operationele kosten 1.256,191.413,391.645,291.881,35
Afschrijvingen 7,498,3710,7416,93
BedrijfsResultaat 81,0797,8698,4688,42
Resultaat voor belastingen 77,1793,0390,8177,51
Belastingen 7,7810,1719,4317,20
CashFlow 4,751,319,5123,99
Nettowinst 60,9168,8060,3946,96

Balans (x 1.000.000)

  201720182019
Materiële activa 25,9431,0339,31
Immateriële activa 35,09121,59135,40
Financiële activa 2,002,142,52
Vaste activa 65,55157,26252,37
Voorraden 300,54377,88375,56
Debiteuren 163,05205,72201,26
Overige vorderingen 4,396,748,70
Liquide middelen 17,3926,9050,88
Vlottende activa 498,30639,03662,15
Totaal activa 563,84797,19914,51
Gewoon kapitaal 201,53233,98242,67
Preferent kapitaal 196,48-0,540,92
Aandeel van derden 40,4439,1149,10
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 28,3992,74172,65
Kortlopende schulden 293,49431,35450,10
Totaal passiva 563,84797,19914,51

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 8869101.1301.512
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 84.18084.18084.18084.180
Winst per aandeel 0,720,820,720,56
Dividend per aandeel 0,290,22
Cashflow per aandeel 0,931,070,041,36
Intrinsieke waarde per aandeel
Koers-winstverhouding 18,3317,14
Dividend rendement (%) 2,202,29
Rendement eigen vermogen (%) 30,8434,1425,8119,35
Koers einde boekjaar 13,209,60