ASR Nederland Put-optie dec-2021 32,00

AEX:ASR
0,150 16:27
+0,070 (+87,50%)

Kerncijfers

  2017201820192020
Omzet (mln.) 78,0032,0091,00-60,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.128,00904,001.211,00831,00
Netto winst (mln.) 872,00610,00912,00609,00
Winst per aandeel 6,184,336,474,38
Koers winst verhouding 5,557,995,167,50
Dividend per aandeel 1,631,741,902,04
Dividend rendement 4,75%5,03%5,70%6,21%

Balans (mln.)

  2017201820192020
Totaal activa 55.405,0059.009,0069.721,0077.151,00
Gewoon kapitaal 5.433,005.479,006.093,006.313,00
Preferent kapitaal 1.196,48952,44915,44888,00
Aandeel van derden -1,00
Groepsvermogen 5.432,005.479,006.093,006.313,00
Totaal passiva 55.405,0059.009,0069.721,0077.151,00

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 3.4933.6833.9064.042
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 147.000141.000141.000139.920
Cashflow per aandeel 2,735,25-5,362,55
Intrinsieke waarde per aandeel 35,4037,1241,3143,10
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,970,930,810,76
Rendement eigen vermogen (%) 16,0511,1314,979,65
Koers einde boekjaar 34,3134,5833,3632,85