Flow Traders Put-optie jun-2022 40,00

AEX:FLW
8,750 14:09
-2,080 (-19,21%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Resultaat voor belasting (mln.) 193,9465,29571,92144,73
Netto winst (mln.) 160,9353,14464,51114,93
Winst per aandeel 3,461,1410,262,63
Koers winst verhouding 8,0518,892,6412,24
Dividend per aandeel 2,350,906,501,35
Dividend rendement 8,44%4,18%24,02%4,19%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Gewoon kapitaal 341,05331,05589,94508,17
Preferent kapitaal 14,1515,2850,9067,28
Totaal passiva 6.780,176.755,558.448,4510.823,72

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 436513564605
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 46.53046.53045.28043.700
Cashflow per aandeel 1,861,705,995,60
Intrinsieke waarde per aandeel 4,986,216,6110,30
Koers Intrinsieke waarde verhouding 5,593,474,093,13
Rendement eigen vermogen (%) 47,1916,0578,7422,62
Koers einde boekjaar 27,8421,5427,0632,20

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront