NN Group Call-optie dec-2023 40,00

AEX:NN
2,400 14:38
-0,400 (-14,29%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 174,00142,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.657,002.429,002.349,003.697,00
Netto winst (mln.) 1.117,001.962,001.904,003.278,00
Winst per aandeel 3,346,145,8810,42
Koers winst verhouding 10,425,516,044,57
Dividend per aandeel 1,900,763,732,49
Dividend rendement 5,46%2,25%10,50%5,23%

Balans (mln.)

  2019202020212022
Totaal activa 248.597,00263.738,00251.585,00
Gewoon kapitaal 30.768,0036.731,0032.888,00
Preferent kapitaal 18.154,7724.118,0020.275,00
Aandeel van derden 260,002.041,002.030,00
Groepsvermogen 31.028,0038.772,0034.918,00
Totaal passiva 248.597,00263.738,00251.585,00

Overige Data

  2019202020212022
Aantal werknemers 14.34314.94215.168
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 343.560314.100308.900
Cashflow per aandeel 8,0222,30-8,40
Intrinsieke waarde per aandeel 88,83113,25104,00
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,380,310,46
Rendement eigen vermogen (%) 6,385,189,97
Koers einde boekjaar 33,8235,5347,6138,16

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront