NN Group Put-optie mrt-2023 40,00

AEX:NN
3,180 14:01
-0,030 (-0,93%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 174,00142,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.657,002.429,002.349,003.697,00
Netto winst (mln.) 1.117,001.962,001.904,003.278,00
Winst per aandeel 3,346,145,8810,42
Koers winst verhouding 10,425,516,044,57
Dividend per aandeel 1,900,763,732,49
Dividend rendement 5,46%2,25%10,50%5,23%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Totaal activa 224.246,00248.597,00263.738,00251.585,00
Gewoon kapitaal 22.850,0030.768,0036.731,0032.888,00
Preferent kapitaal 10.237,0718.154,7724.118,0020.275,00
Aandeel van derden 234,00260,002.041,002.030,00
Groepsvermogen 23.084,0031.028,0038.772,0034.918,00
Totaal passiva 224.246,00248.597,00263.738,00251.585,00

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 14.31214.34314.94215.168
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 341.060343.560314.100308.900
Cashflow per aandeel -7,308,0222,30-8,40
Intrinsieke waarde per aandeel 65,1388,83113,25104,00
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,530,380,310,46
Rendement eigen vermogen (%) 4,896,385,189,97
Koers einde boekjaar 34,8033,8235,5347,61

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront