AB InBev Put-optie mrt-2024 70,00

BFX:INT
11,350 12:13
-0,150 (-1,30%)

Kerncijfers (USD)

  2019202020212022
Omzet (mln.) 53.204,0047.726,0055.109,0058.627,00
EBITDA (mln.) 21.615,0016.951,0019.011,0019.595,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 16.958,009.620,0013.824,0014.517,00
Resultaat voor belasting (mln.) 12.776,0024,008.463,009.524,00
Netto winst (mln.) 9.171,001.405,004.670,005.969,00
Winst per aandeel 5,920,702,332,97
Koers winst verhouding 12,2881,4422,8218,95
Dividend per aandeel 1,800,500,500,75
Dividend rendement 2,48%0,88%0,94%1,33%

Balans (mln.) (USD)

  2020202120222023
Materiële activa 26.419,0026.678,0026.671,00
Immateriële activa 162.498,00156.226,00153.219,00
Financiële activa 6.280,006.035,004.831,00
Vaste activa 199.891,00193.678,00189.757,00
Voorraden 4.482,005.399,006.612,00
Debiteuren 3.284,005.046,005.330,00
Overige vorderingen 655,00381,00813,00
Liquide middelen 15.648,0012.471,0010.070,00
Vlottende activa 26.519,0023.949,0023.186,00
Totaal activa 226.410,00217.627,00212.943,00
Gewoon kapitaal 68.024,0068.669,0073.397,00
Preferent kapitaal 22.709,00
Aandeel van derden 10.327,0010.671,0010.880,00
Langlopende schulden 115.707,00104.104,0094.282,00
Kortlopende schulden 32.352,0034.184,0034.383,00
Totaal passiva 226.410,00217.627,00212.943,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 163.695169.339167.000
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.998.0002.007.0002.013.000
Cashflow per aandeel 5,457,376,61
Intrinsieke waarde per aandeel 33,5533,7235,72
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,701,581,58
Rendement eigen vermogen (%) 1,796,808,13
Koers einde boekjaar 57,0153,1756,2758,42

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront