Beeld: ABM Financial News
(ABM FN-Dow Jones) Shell heeft een akkoord bereikt met BP over de verkoop van het belang van Shell in het Browse-project. Dit meldde Shell afgelopen weekend.
Toezichthouders moeten de verkoop van het belang van 27 procent aan BP nog wel goedkeuren.
Het project, dat nog ontwikkeld moet worden voor de kust van Australië, is volgens Shell niet langer een kernonderdeel van de mondiale portefeuille van het energiebedrijf.
Financiële details meldde Shell niet.
Naast BP zijn volgens de website van Shell ook Woodside, China National Petroleum Corporation en Japan Australia LNG eigenaren van het project.
Bron: ABM Financial News
ABM Financial News is leverancier van beursnieuws, -video en -data, zowel voor real-time handelsplatformen en dealingrooms als voor online en offline media uitgaven. De informatie in dit artikel is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.