ALTICE EUROPE N.V.

FSE:A14W4B.FFM, NL0011333752
5,308 9:06
0,000 (0,00%)

Kerncijfers

  2016201720182019
Omzet (mln.) 20.755,7023.499,8014.255,2014.796,20
EBITDA (mln.) 6.658,307.406,905.969,907.445,20
Bedrijfs resultaat (mln.) 1.081,40445,701.845,402.207,10
Resultaat voor belasting (mln.) -2.039,20-2.925,00-848,40206,10
Netto winst (mln.) -1.557,60-546,00-332,90245,40
Winst per aandeel -0,20-0,07-0,050,04
Koers winst verhouding -17,74-23,57-32,75142,95

Balans (mln.)

  2017201820192021
Materiële activa 15.161,4010.008,509.974,60
Immateriële activa 46.804,7024.420,2022.113,90
Financiële activa 2.594,902.193,703.194,10
Vaste activa 65.185,2037.454,5040.576,00
Voorraden 461,40422,20479,40
Debiteuren 3.701,403.254,603.227,10
Overige vorderingen 235,00119,1099,80
Liquide middelen 1.239,001.837,001.022,10
Vlottende activa 7.067,507.338,306.605,40
Totaal activa 72.437,0045.330,8047.181,40
Gewoon kapitaal -1.825,20-3.131,40-2.534,70
Preferent kapitaal -807,68-783,60-500,55
Aandeel van derden 1.244,20226,70213,70
Langlopende schulden 58.499,4037.428,4038.650,50
Kortlopende schulden 14.413,9010.807,2010.852,00
Totaal passiva 72.437,0045.330,8047.181,40

Overige Data

  2017201820192021
Aantal werknemers 47.14335.32845.409
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 7.648.2506.830.4905.944.560
Cashflow per aandeel 1,050,710,89
Intrinsieke waarde per aandeel -0,24-0,46-0,43
Koers Intrinsieke waarde verhouding -6,91-3,57-13,41
Rendement eigen vermogen (%) 29,9110,63-9,68
Koers einde boekjaar 1,651,645,725,31

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront