Ascencio

BRU:ASC.BL, BE0003856730
51,700 17:35
+0,700 (+1,37%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 40,8841,2051,4053,21
Bedrijfs resultaat (mln.) 40,9226,4514,9947,07
Resultaat voor belasting (mln.) 34,5522,089,6646,47
Netto winst (mln.) 34,0221,359,2545,65
Winst per aandeel 5,163,241,406,92
Koers winst verhouding 9,8817,4729,867,10
Dividend per aandeel 3,403,503,653,70
Dividend rendement 6,67%6,18%8,73%7,54%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 620,20622,891,030,05
Financiële activa 1,020,47697,64713,60
Vaste activa 621,22624,63699,15715,00
Debiteuren 4,314,117,445,77
Liquide middelen 4,034,654,713,71
Vlottende activa 10,0411,1814,5713,08
Totaal activa 631,26635,81713,72728,08
Gewoon kapitaal 364,03363,12349,13370,35
Preferent kapitaal 71,1070,2057,1278,34
Langlopende schulden 143,03181,33309,23290,37
Kortlopende schulden 124,2191,3555,3667,35
Totaal passiva 631,26635,81713,72728,08

Overige Data

  2018201920202021
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 6.6006.6006.6006.600
Cashflow per aandeel 4,924,915,125,76
Intrinsieke waarde per aandeel 51,7651,5249,2552,42
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,991,100,850,94
Rendement eigen vermogen (%) 9,355,882,6512,33
Koers einde boekjaar 51,0056,6041,8049,10

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront