AB InBev Call-optie jun-2024 60,00

BFX:INT
2,650 12:28
+0,130 (+5,16%)

Kerncijfers (USD)

  2019202020212022
Omzet (mln.) 53.204,0047.726,0055.109,0058.627,00
EBITDA (mln.) 21.615,0016.951,0019.011,0019.595,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 16.958,009.620,0013.824,0014.517,00
Resultaat voor belasting (mln.) 12.776,0024,008.463,009.524,00
Netto winst (mln.) 9.171,001.405,004.670,005.969,00
Winst per aandeel 5,920,702,332,97
Koers winst verhouding 12,2881,4422,8218,95
Dividend per aandeel 1,800,500,500,75
Dividend rendement 2,48%0,88%0,94%1,33%

Balans (mln.) (USD)

  2019202020212022
Materiële activa 27.544,0026.419,0026.678,0026.671,00
Immateriële activa 170.566,00162.498,00156.226,00153.219,00
Financiële activa 5.971,006.280,006.035,004.831,00
Vaste activa 207.834,00199.891,00193.678,00189.757,00
Voorraden 4.427,004.482,005.399,006.612,00
Debiteuren 4.409,003.284,005.046,005.330,00
Overige vorderingen 1.708,00655,00381,00813,00
Liquide middelen 7.330,0015.648,0012.471,0010.070,00
Vlottende activa 28.814,0026.519,0023.949,0023.186,00
Totaal activa 236.648,00226.410,00217.627,00212.943,00
Gewoon kapitaal 75.722,0068.024,0068.669,0073.397,00
Preferent kapitaal 31.152,0022.709,00
Aandeel van derden 8.831,0010.327,0010.671,0010.880,00
Langlopende schulden 117.254,00115.707,00104.104,0094.282,00
Kortlopende schulden 34.841,0032.352,0034.184,0034.383,00
Totaal passiva 236.648,00226.410,00217.627,00212.943,00

Overige Data

  2019202020212022
Aantal werknemers 171.915163.695169.339167.000
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.608.2401.998.0002.007.0002.013.000
Cashflow per aandeel 8,335,457,376,61
Intrinsieke waarde per aandeel 44,8533,5533,7235,72
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,621,701,581,58
Rendement eigen vermogen (%) 12,111,796,808,13
Koers einde boekjaar 72,7157,0153,1756,27

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront