Heineken Holding

AEX:HEIO.NL, NL0000008977
73,700 11:10
0,000 (0,00%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 19.771,0023.462,0028.866,0030.755,00
EBITDA (mln.) 3.652,006.442,006.169,006.325,00
Bedrijfsresultaat (mln.) 778,004.483,004.283,003.229,00
Resultaat voor belasting (mln.) 157,004.334,004.170,002.522,00
Netto winst (mln.) -102,001.663,001.343,002.304,00
Winst per aandeel -0,365,774,664,12
Koerswinstverhouding -214,0314,0615,4618,59
Dividend per aandeel 0,701,241,731,73
Dividendrendement 0,91%1,53%2,40%2,26%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 11.551,0012.401,0013.623,0014.772,00
Immaterieleactiva 15.767,0020.762,0021.408,0021.781,00
Financieleactiva 4.437,004.148,004.296,004.297,00
Vasteactiva 33.612,0039.272,0041.391,0043.359,00
Voorraden 1.958,002.438,003.250,003.721,00
Debiteuren 1.768,002.376,005.019,00
Overigevorderingen 154,0097,0084,00196,00
Liquidemiddelen 4.000,003.248,002.765,002.377,00
Vlottendeactiva 9.020,009.578,0011.015,0011.399,00
Totaalactiva 42.632,0048.850,0052.406,0054.758,00
Gewoonkapitaal 6.604,008.593,009.694,0012.466,00
Preferentkapitaal -1.954,00-1.393,00
Aandeelvanderden 7.788,0011.107,0012.226,009.928,00
Langlopendeschulden 17.372,0017.056,0016.296,0017.539,00
Kortlopendeschulden 10.868,0012.094,0014.190,0014.825,00
Totaalpassiva 42.632,0048.850,0052.406,0054.758,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 84.39482.25786.39089.732
Aantaluitstaandeaandelenx1000 288.030288.030288.030283.970
Cashflowperaandeel 10,8914,5215,6115,60
Intrinsiekewaardeperaandeel 22,2328,5931,9342,14
Koers intrinsiekewaardeverhouding 3,472,842,261,82
Rendementeigenvermogen -0,7119,3513,8518,48
Koerseindeboekjaar 77,0581,1572,0576,60

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront