Kendrion

AEX:KENDR.NL, NL0000852531
15,400 17:35
0,000 (0,00%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 448,70412,40396,70464,20
EBITDA (mln.) 49,6037,4040,2051,70
Bedrijfs resultaat (mln.) 24,2011,2010,1023,90
Resultaat voor belasting (mln.) 21,1010,605,7020,10
Netto winst (mln.) 13,807,904,3014,40
Winst per aandeel 1,030,540,290,97
Koers winst verhouding 20,2938,8057,2421,70
Dividend per aandeel 0,870,400,69
Dividend rendement 4,16%2,41%3,28%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 113,60111,40118,70121,90
Immateriële activa 116,10115,50158,10183,40
Financiële activa 3,102,703,000,40
Vaste activa 246,40244,80299,60324,50
Voorraden 63,5056,3061,7079,70
Debiteuren 48,0042,9047,2056,80
Overige vorderingen 1,002,701,402,70
Liquide middelen 10,207,1013,0018,60
Vlottende activa 128,90113,20129,50166,30
Totaal activa 375,30358,00429,10490,80
Gewoon kapitaal 182,10203,50203,40223,00
Preferent kapitaal 101,35114,03117,50132,90
Langlopende schulden 107,9079,30136,30169,00
Kortlopende schulden 85,3075,2089,4098,80
Totaal passiva 375,30358,00429,10490,80

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 2.4652.3162.4562.728
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 13.57014.93014.76014.820
Cashflow per aandeel 2,702,742,831,88
Intrinsieke waarde per aandeel 12,5613,6313,3814,36
Koers Intrinsieke waarde verhouding 1,661,541,241,47
Rendement eigen vermogen (%) 7,583,882,116,46
Koers einde boekjaar 20,9020,9516,6021,05

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront