UNILEVER PLC

AEX:UNA.NL, GB00B10RZP78
52,340 11:39
-0,400 (-0,76%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 50.724,0052.444,0061.145,0059.604,00
EBITDA (mln.) 10.321,0010.465,0012.701,0011.337,00
Bedrijfsresultaat (mln.) 8.303,008.702,0010.755,009.758,00
Resultaat voor belasting (mln.) 7.996,008.556,0010.337,009.339,00
Netto winst (mln.) 5.581,006.049,007.642,006.487,00
Winst per aandeel 2,132,333,002,58
Koerswinstverhouding 2.061,971.693,351.394,001.472,87
Dividend per aandeel 1,481,461,481,50
Dividendrendement 0,03%0,04%0,04%0,04%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 10.558,0010.347,0010.770,0010.707,00
Immaterieleactiva 34.941,0038.591,0040.489,0039.466,00
Vasteactiva 51.502,0057.694,0058.664,0057.364,00
Voorraden 4.462,004.683,005.931,005.119,00
Debiteuren 3.433,003.582,005.775,00
Overigevorderingen 372,00324,00381,00427,00
Liquidemiddelen 5.548,003.415,004.326,004.159,00
Vlottendeactiva 16.157,0017.401,0019.157,0017.902,00
Totaalactiva 67.659,0075.095,0077.821,0075.266,00
Gewoonkapitaal 15.266,0017.107,0019.021,0018.102,00
Preferentkapitaal -80.846,00-82.574,00
Aandeelvanderden 2.389,002.639,002.680,002.662,00
Langlopendeschulden 29.412,0030.571,0030.693,0030.995,00
Kortlopendeschulden 20.592,0024.778,0025.427,0023.507,00
Totaalpassiva 67.659,0075.095,0077.821,0075.266,00

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 149.000148.000127.000128.000
Aantaluitstaandeaandelenx1000 2.620.3002.599.9002.548.2002.587.000
Cashflowperaandeel 3,463,072,863,64
Intrinsiekewaardeperaandeel 4,355,145,995,55
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1.010,79767,79697,71684,99
Rendementeigenvermogen 36,5635,3640,1835,84
Koerseindeboekjaar 4.392,003.945,504.182,003.800,00
Premium

Unilever: zorgt afsplitsing ijsdivisie voor waardecreatie?

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront