ForFarmers

AEX:FFARM.NL, NL0011832811
2,645 15:27
+0,010 (+0,38%)

Kerncijfers

  2020202120222023
Omzet (mln.) 2.358,332.674,203.315,702.979,00
EBITDA (mln.) 100,2972,8972,5062,80
Bedrijfsresultaat (mln.) 24,2322,6124,404,60
Resultaat voor belasting (mln.) 30,2320,8422,200,10
Netto winst (mln.) 14,1512,0318,00-1,00
Winst per aandeel 0,150,130,20-0,01
Koerswinstverhouding 35,6031,0414,63-238,00
Dividend per aandeel 0,290,290,200,15
Dividendrendement 5,43%7,19%6,84%6,30%

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materieleactiva 292,46317,71311,80304,40
Immaterieleactiva 96,29107,86105,2090,00
Financieleactiva 27,4129,5232,6037,00
Vasteactiva 428,39467,11461,30437,60
Voorraden 93,76116,55152,10108,70
Debiteuren 185,16273,35330,70244,70
Overigevorderingen 3,469,011,503,30
Liquidemiddelen 68,6668,2768,4046,50
Vlottendeactiva 388,30476,33559,10403,20
Totaalactiva 816,69943,441.020,40840,80
Gewoonkapitaal 356,93360,53335,10311,50
Preferentkapitaal 212,4312,03190,60-8,50
Aandeelvanderden 5,565,739,108,90
Langlopendeschulden 132,52162,76175,60148,90
Kortlopendeschulden 321,68414,42500,60371,50
Totaalpassiva 816,69943,441.020,40840,80

Overige Data

  2020202120222023
Aantalwerknemers 2.5022.4442.4682.390
Aantaluitstaandeaandelenx1000 95.81095.22089.81089.090
Cashflowperaandeel 1,020,570,540,97
Intrinsiekewaardeperaandeel 3,443,503,533,35
Koers intrinsiekewaardeverhouding 1,551,150,830,71
Rendementeigenvermogen 3,973,345,37-0,32
Koerseindeboekjaar 5,344,042,932,38
Premium

ForFarmers zet ingezet herstel voort

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront