ForFarmers

AEX:FFARM.NL, NL0011832811
3,190 17:35
-0,035 (-1,09%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 2.410,072.464,682.358,332.674,20
EBITDA (mln.) 106,8387,95100,2972,89
Bedrijfs resultaat (mln.) 78,8416,9524,2322,61
Resultaat voor belasting (mln.) 74,4527,6230,2320,84
Netto winst (mln.) 58,5918,0014,1512,03
Winst per aandeel 0,580,180,150,13
Koers winst verhouding 13,8831,8935,6031,04
Dividend per aandeel 0,300,280,290,29
Dividend rendement 3,73%4,88%5,43%7,19%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 262,20268,44292,46317,71
Immateriële activa 168,02139,7796,29107,86
Financiële activa 25,3927,2127,4129,52
Vaste activa 471,40472,40428,39467,11
Voorraden 97,8795,9593,76116,55
Debiteuren 213,27184,69185,16273,35
Overige vorderingen 2,073,863,469,01
Liquide middelen 51,7662,7668,6668,27
Vlottende activa 402,32393,08388,30476,33
Totaal activa 873,72865,48816,69943,44
Gewoon kapitaal 435,59413,22356,93360,53
Preferent kapitaal -7,55-2,01212,4312,03
Aandeel van derden 5,175,135,565,73
Langlopende schulden 142,49115,14132,52162,76
Kortlopende schulden 290,47331,99321,68414,42
Totaal passiva 873,72865,48816,69943,44

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 2.6542.5702.5022.444
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 106.260106.26095.81095.220
Cashflow per aandeel 0,770,901,020,57
Intrinsieke waarde per aandeel 3,823,633,443,50
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,111,581,551,15
Rendement eigen vermogen (%) 13,454,353,973,34
Koers einde boekjaar 8,055,745,344,04

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront