Ageas

BRU:AGS.BL, BE0974264930
41,280 13:05
-0,600 (-1,43%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 840,00576,00
Resultaat voor belasting (mln.) 1.249,701.432,701.533,001.231,00
Netto winst (mln.) 809,10979,201.141,00845,00
Winst per aandeel 4,165,146,074,52
Koers winst verhouding 9,4510,257,1810,08
Dividend per aandeel 2,200,272,652,75
Dividend rendement 5,60%0,51%6,08%6,04%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Totaal activa 101.686,30109.448,70111.418,00111.139,00
Gewoon kapitaal 9.411,4011.221,3011.555,0011.914,00
Preferent kapitaal 2.635,333.134,948.002,008.361,00
Aandeel van derden 2.108,202.259,402.219,002.258,00
Groepsvermogen 11.519,6013.480,7013.774,0014.172,00
Totaal passiva 101.686,30109.448,70111.418,00111.139,00

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 11.00910.74210.04510.101
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 203.020198.370187.940186.770
Cashflow per aandeel 4,242,35-7,07-5,70
Intrinsieke waarde per aandeel 44,2556,3158,8561,05
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,890,940,740,75
Rendement eigen vermogen (%) 8,608,739,877,09
Koers einde boekjaar 39,3052,6843,5845,55

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront