Mithra Pharmaceuticals

BRU:MITRA, BE0974283153
16,520 9:40
-0,180 ( -1,08% )

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 23,1549,5962,43101,92
Operationele kosten 20,1221,9216,7424,26
Afschrijvingen 1,052,162,855,78
BedrijfsResultaat -36,01-21,08-11,10-25,26
Resultaat voor belastingen -40,64-46,43-31,47-32,35
Belastingen -5,55-11,423,875,13
CashFlow -51,04-9,5682,75-69,23
Nettowinst -35,09-35,01-12,36-26,56

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 16,9659,5284,4023,50
Immateriële activa 84,3685,6287,1492,72
Financiële activa 0,160,000,0022,86
Vaste activa 114,82170,50202,02306,12
Voorraden 4,174,1410,9416,23
Debiteuren 7,9633,8823,7712,24
Overige vorderingen
Liquide middelen 45,7536,19119,9549,77
Vlottende activa 57,8874,21153,6791,52
Totaal activa 172,70244,71355,68397,64
Gewoon kapitaal 93,0286,88150,89163,30
Preferent kapitaal -0,040,00-0,063,42
Aandeel van derden 0,000,000,000,00
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 51,98105,61168,71186,55
Kortlopende schulden 27,7052,2236,0847,80
Totaal passiva 172,70244,71355,68397,64

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 80104129172
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 31.13034.97037.64039.170
Winst per aandeel -1,13-1,00-0,33-0,68
Dividend per aandeel 0,000,000,000,00
Cashflow per aandeel -0,79-1,000,09-1,20
Intrinsieke waarde per aandeel 2,992,484,014,17
Koers-winstverhouding -8,00-10,26-60,61-38,62
Dividend rendement (%) 0,000,000,000,00
Rendement eigen vermogen (%) -37,72-40,29-8,19-16,27
Koers einde boekjaar 9,0410,2620,0026,26