EBUSCO HOLDING

AEX:EBUS.NL, NL0015000CZ2
2,612 17:35
+0,068 (+2,67%)

Kerncijfers

  20212022
Omzet (mln.) 24,27111,62
EBITDA (mln.) -34,24-34,81
Bedrijfsresultaat (mln.) -39,57-40,44
Resultaat voor belasting (mln.) -36,38-41,93
Netto winst (mln.) -26,39-31,72
Winst per aandeel -0,56-0,54
Koerswinstverhouding -48,13-24,39

Balans (mln.)

  202120222023
Materieleactiva 15,0217,71
Immaterieleactiva 46,2047,60
Financieleactiva 1,07
Vasteactiva 68,5782,75
Voorraden 22,3347,44
Debiteuren 16,6025,91
Liquidemiddelen 207,9295,21
Vlottendeactiva 264,15237,87
Totaalactiva 332,72320,62
Gewoonkapitaal 304,01274,00
Preferentkapitaal 9,2116,33
Aandeelvanderden -0,06-0,54
Langlopendeschulden 7,716,45
Kortlopendeschulden 21,0540,71
Totaalpassiva 332,72320,62

Overige Data

  202120222023
Aantalwerknemers 339309
Aantaluitstaandeaandelenx1000 47.50059.040
Cashflowperaandeel -0,41-1,68
Intrinsiekewaardeperaandeel 6,404,64
Koers intrinsiekewaardeverhouding 4,212,84
Rendementeigenvermogen -8,68-11,58
Koerseindeboekjaar 26,9513,174,79
Premium

Opnieuw een lelijke misser van Ebusco

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront