Barco

BRU:BAR.BL, BE0974362940
24,880 17:35
0,000 (0,00%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 1.047,401.082,85770,08804,29
EBITDA (mln.) 123,85153,0239,0552,09
Bedrijfs resultaat (mln.) 89,36110,04-4,3312,95
Resultaat voor belasting (mln.) 93,90117,39-4,7311,89
Netto winst (mln.) 74,9795,36-4,398,88
Winst per aandeel 6,037,60-0,050,10
Koers winst verhouding 16,4028,82-356,40191,60
Dividend per aandeel 2,302,650,380,40
Dividend rendement 2,33%1,21%2,13%2,09%

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 108,78135,47123,47126,89
Immateriële activa 153,01150,08134,56123,04
Financiële activa 19,1143,29106,9468,01
Vaste activa 358,10392,97433,66388,94
Voorraden 135,11168,98175,39175,50
Debiteuren 161,79195,36146,14156,98
Liquide middelen 364,60381,78238,58354,33
Vlottende activa 689,20781,20584,54715,31
Totaal activa 1.047,301.174,181.018,201.104,25
Gewoon kapitaal 633,27700,06659,31693,78
Preferent kapitaal -34,82-27,49-51,70-19,95
Aandeel van derden 1,7840,5937,8041,03
Langlopende schulden 91,85117,26124,04118,22
Kortlopende schulden 320,41316,27197,05251,21
Totaal passiva 1.047,301.174,181.018,201.104,25

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 3.6643.6363.3033.141
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 12.44012.55088.27088.980
Cashflow per aandeel 7,238,65-0,211,12
Intrinsieke waarde per aandeel 48,6053,127,097,40
Koers Intrinsieke waarde verhouding 2,034,122,512,59
Rendement eigen vermogen (%) 11,8413,62-0,631,28
Koers einde boekjaar 98,90219,0017,8219,16

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront