Roularta Media

BRU:ROU, BE0003741551
13,350 15:40
-0,100 (-0,74%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2016201720182019
Omzet 280,62260,72281,83299,60
Operationele kosten 276,76272,61286,73294,47
Afschrijvingen 10,2511,3311,6613,16
BedrijfsResultaat 24,896,4785,559,98
Resultaat voor belastingen 20,20-16,89-70,629,90
Belastingen -0,0714,581,54-0,43
CashFlow 12,06-7,5952,975,48
Nettowinst 21,47-10,9379,9410,85

Balans (x 1.000.000)

  2016201720182019
Materiële activa 56,0255,4354,0859,89
Immateriële activa 84,4091,2857,8054,73
Financiële activa 130,1912,3966,2162,44
Vaste activa 307,44166,26184,11182,72
Voorraden 6,245,556,356,05
Debiteuren 73,9970,2765,7660,06
Overige vorderingen 0,280,350,480,69
Liquide middelen 50,6142,9895,96101,44
Vlottende activa 135,76250,85171,00170,70
Totaal activa 443,20417,11355,11353,41
Gewoon kapitaal 222,29203,00222,56227,85
Preferent kapitaal 3,001,244,134,88
Aandeel van derden 1,761,911,100,58
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 118,8419,3715,2117,63
Kortlopende schulden 100,30192,83116,24107,36
Totaal passiva 443,20417,11355,11353,41

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 1.8361.2761.2871.217
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 13.14013.14013.14013.140
Winst per aandeel 1,71-0,876,370,86
Dividend per aandeel 0,500,005,500,00
Cashflow per aandeel 1,130,270,542,25
Intrinsieke waarde per aandeel 16,4415,4511,69-1,65
Koers-winstverhouding 14,22-25,232,3016,34
Dividend rendement (%) 2,060,0037,540,00
Rendement eigen vermogen (%) 9,66-5,3835,924,76
Koers einde boekjaar 24,3221,9514,6514,05