CM.COM

AEX:CMCOM.NL, NL0012747059
10,750 17:35
+0,160 (+1,51%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 96,45141,62237,05
EBITDA (mln.) 4,04-1,47-3,68
Bedrijfs resultaat (mln.) -1,08-9,52-19,26
Resultaat voor belasting (mln.) -0,19-1,92-13,03-21,34
Netto winst (mln.) -0,19-1,78-13,00-17,49
Winst per aandeel -0,03-0,14-0,45-0,58
Koers winst verhouding -301,70-69,29-68,89-47,93

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 12,2614,3920,67
Immateriële activa 27,7161,2280,13
Financiële activa 1,97
Vaste activa 43,1477,32106,01
Voorraden 0,33
Debiteuren 7,8614,7946,39
Overige vorderingen 1,020,50
Liquide middelen 55,2810,8152,50122,06
Vlottende activa 55,2830,4886,28172,21
Totaal activa 55,2873,62163,60278,23
Gewoon kapitaal 55,265,72101,3197,87
Preferent kapitaal -0,12-0,186,92
Langlopende schulden 9,6510,12102,04
Kortlopende schulden 0,0258,2452,1778,33
Totaal passiva 55,2873,62163,60278,23

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 257500650
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 5.73012.50028.74028.840
Cashflow per aandeel 0,98-0,690,10
Intrinsieke waarde per aandeel 9,640,463,533,39
Koers Intrinsieke waarde verhouding 0,9421,208,798,19
Rendement eigen vermogen (%) -0,34-31,03-12,83-17,87
Koers einde boekjaar 9,059,7031,0027,80
Premium

CM.com versus Twilio: welk aandeel verdient de voorkeur?

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront