Rabobank Certificaat

AEX:RABO.NL, XS1002121454
141,850 17:28
-0,250 (-0,18%)

Kerncijfers

  2016201720182019
Resultaat voor belasting (mln.) 2.718,003.632,003.906,003.041,00
Netto winst (mln.) 749,001.509,001.894,001.295,00
Winst per aandeel 3,155,076,364,35
Koers winst verhouding 36,1524,4816,9629,27

Balans (mln.)

  2016201720182019
Totaal activa 662.593,00602.991,00590.437,00590.598,00
Gewoon kapitaal 39.405,0038.575,0041.202,0040.870,00
Preferent kapitaal 7.748,004.358,005.695,004.511,00
Aandeel van derden 1.119,001.035,001.034,00477,00
Groepsvermogen 40.524,0039.610,0042.236,0041.347,00
Achtergestelde schulden 16.861,0016.170,0016.498,0015.790,00
Totaal passiva 662.593,00602.991,00590.437,00590.598,00

Overige Data

  2016201720182019
Aantal werknemers 45.56743.81041.86143.822
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 237.920297.600297.800297.960
Cashflow per aandeel 89,295,2042,40-5,51
Rendement eigen vermogen (%) 1,903,914,603,17
Koers einde boekjaar 113,87124,10107,85127,32