Rabobank Certificaat

AEX:RABO.NL, XS1002121454
109,450 17:21
+0,250 (+0,23%)

Kerncijfers

  2016201720182019
Resultaat voor belasting (mln.) 2.718,003.632,003.906,003.041,00
Netto winst (mln.) 749,001.509,001.894,001.295,00
Winst per aandeel 3,155,076,364,35
Koerswinstverhouding 36,1524,4816,9629,27

Balans (mln.)

  2017201820192021
Totaalactiva 602.991,00590.437,00590.598,00
Gewoonkapitaal 38.575,0041.202,0040.870,00
Preferentkapitaal 4.358,005.695,004.511,00
Aandeelvanderden 1.035,001.034,00477,00
Groepsvermogen 39.610,0042.236,0041.347,00
Achtergesteldeschulden 16.170,0016.498,0015.790,00
Totaalpassiva 602.991,00590.437,00590.598,00

Overige Data

  2017201820192021
Aantalwerknemers 43.81041.86143.822
Aantaluitstaandeaandelenx1000 297.600297.800297.960
Cashflowperaandeel 5,2042,40-5,51
Rendementeigenvermogen 3,914,603,17
Koerseindeboekjaar 124,10107,85127,32138,38

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront