Wereldhave

AEX:WHA, NL0000289213
14,540 17:35
+0,140 (+0,97%)

Winst- & verliesrekening (x 1.000.000)

  2017201820192020
Omzet 262,04230,56240,70220,40
Operationele kosten 69,1765,6769,3987,37
Afschrijvingen
BedrijfsResultaat 114,68-22,28352,21-174,20
Resultaat voor belastingen 84,4516,84323,39-195,70
Belastingen 0,120,40-4,441,48
CashFlow -27,08112,34-105,0946,17
Nettowinst 67,69-68,01-328,74-186,93

Balans (x 1.000.000)

  2017201820192020
Materiële activa 3.775,823.282,332.912,715,42
Immateriële activa 1,160,900,520,27
Financiële activa 20,9027,9634,022.577,58
Vaste activa 3.800,113.311,182.948,082.600,03
Voorraden
Debiteuren 55,1052,7049,3924,47
Overige vorderingen 13,6513,6915,0111,03
Liquide middelen 13,58125,9220,8367,00
Vlottende activa 123,94199,2595,11139,52
Totaal activa 3.924,063.510,443.043,192.742,75
Gewoon kapitaal 1.928,641.744,491.319,601.124,30
Preferent kapitaal 177,33-6,81-431,69-627,01
Aandeel van derden 188,40231,35230,68210,39
Groepsvermogen
Achtergestelde schulden
Voorzieningen
Langlopende schulden 1.632,251.076,991.228,941.032,26
Kortlopende schulden 174,78457,61263,97375,81
Totaal passiva 3.924,063.510,443.043,192.742,75

Overige Data

  2017201820192020
Aantal werknemers 189181170177
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 40.27040.27040.26040.210
Winst per aandeel 1,68-1,69-8,17-4,65
Dividend per aandeel 3,082,521,760,50
Cashflow per aandeel 3,453,782,852,42
Intrinsieke waarde per aandeel 44,8140,8031,0227,46
Koers-winstverhouding 23,81-16,09-2,46-2,31
Dividend rendement (%) 7,709,278,754,65
Rendement eigen vermogen (%) 3,51-3,90-24,91-16,63
Koers einde boekjaar 40,0027,1920,1210,76