PROSUS

AEX:PRX.NL, NL0013654783
73,910 17:38
+0,740 (+1,01%)

Kerncijfers (USD)

  2018201920202021
Omzet (mln.) 2.303,002.654,003.330,005.116,00
EBITDA (mln.) -400,00-741,00
Bedrijfs resultaat (mln.) 11.555,004.444,00-593,00-1.040,00
Resultaat voor belasting (mln.) 11.394,004.509,003.790,007.332,00
Netto winst (mln.) 11.485,004.307,003.824,007.449,00
Winst per aandeel 9,663,622,354,59
Koers winst verhouding 18,3826,8720,65
Dividend per aandeel 0,110,110,14
Dividend rendement 0,17%0,17%0,15%

Balans (mln.) (USD)

  2019202020212022
Materiële activa 143,00377,00443,00604,00
Immateriële activa 2.829,003.013,002.884,004.300,00
Financiële activa 19.889,0023.191,0045.208,0050.582,00
Vaste activa 22.881,0026.655,0048.583,0056.073,00
Voorraden 148,00213,00321,00470,00
Debiteuren 135,00111,00150,00276,00
Liquide middelen 9.168,008.054,004.782,0013.570,00
Vlottende activa 9.982,008.907,007.145,0015.265,00
Totaal activa 32.863,0035.764,0055.728,0071.338,00
Gewoon kapitaal 27.117,0029.100,0043.069,0050.421,00
Preferent kapitaal 27.057,58-1.922,005.818,00-40.557,00
Aandeel van derden 132,00214,00117,00102,00
Langlopende schulden 4.034,004.303,008.535,0016.402,00
Kortlopende schulden 1.580,002.121,004.007,004.413,00
Totaal passiva 32.863,0035.764,0055.728,0071.338,00

Overige Data

  2019202020212022
Aantal werknemers 15.67720.52423.87430.413
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 1.188.4501.625.3501.623.1601.506.710
Cashflow per aandeel -0,02-0,130,10-0,40
Intrinsieke waarde per aandeel 17,7926,3933,17
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,553,591,46
Rendement eigen vermogen (%) 15,8813,1417,3037,15
Koers einde boekjaar 66,5363,1594,8048,58
Premium

Prosus: dit ging heel hard

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront