ADYEN NV

AEX:ADYEN.NL, NL0012969182
1.455,600 17:35
-12,000 (-0,82%)

Kerncijfers

  2019202020212022
Omzet (mln.) 2.656,973.641,575.995,678.935,61
EBITDA (mln.) 279,33402,48629,99728,29
Bedrijfs resultaat (mln.) 257,00373,91594,98664,68
Resultaat voor belasting (mln.) 257,26323,18580,85719,94
Netto winst (mln.) 204,04261,02469,72564,14
Winst per aandeel 6,868,6315,4018,21
Koers winst verhouding 106,56220,74150,1070,75

Balans (mln.)

  2020202120222023
Materiële activa 160,07201,04322,47
Immateriële activa 9,979,848,14
Financiële activa 20,8822,50
Vaste activa 421,38440,51535,22
Voorraden 19,5522,1487,89
Debiteuren 75,0856,8589,35
Overige vorderingen 8,796,7612,45
Liquide middelen 2.737,494.616,096.522,35
Vlottende activa 3.737,085.335,097.081,14
Totaal activa 4.158,465.775,617.616,35
Gewoon kapitaal 1.218,131.810,412.412,12
Preferent kapitaal 149,93137,46156,55
Langlopende schulden 210,38223,67222,96
Kortlopende schulden 2.729,953.741,524.981,27
Totaal passiva 4.158,465.775,617.616,35

Overige Data

  2020202120222023
Aantal werknemers 1.7472.1803.332
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 30.25030.50030.980
Cashflow per aandeel 33,6159,6865,25
Intrinsieke waarde per aandeel 40,2759,3677,86
Koers Intrinsieke waarde verhouding 47,3138,9416,55
Rendement eigen vermogen (%) 21,4325,9523,39
Koers einde boekjaar 1.905,002.311,501.288,401.166,60
Premium

Fintech Adyen revancheert zich overtuigend

Ons laatste Premium advies leest u als abonnee van IEX!

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront