Galapagos

AEX:GLPG.NL, BE0003818359
38,000 10:55
-0,080 (-0,21%)

Kerncijfers

  2018201920202021
Omzet (mln.) 317,85895,88530,26538,60
EBITDA (mln.) -28,57-159,95-130,96
Bedrijfs resultaat (mln.) -33,65-178,63-165,60
Resultaat voor belasting (mln.) -29,21150,06-315,35-145,19
Netto winst (mln.) -29,26149,84-305,44-103,23
Winst per aandeel -0,542,32-4,69-1,58
Koers winst verhouding -149,1980,39-17,16-31,15

Balans (mln.)

  2018201920202021
Materiële activa 23,14103,38137,51
Immateriële activa 3,6367,5760,10
Financiële activa 1,28
Vaste activa 110,64348,38331,31
Voorraden 0,2820,57
Debiteuren 18,61148,42111,34
Liquide middelen 1.290,805.780,835.161,474.703,18
Vlottende activa 1.328,855.369,354.861,85
Totaal activa 1.439,506.068,615.717,735.193,16
Gewoon kapitaal 1.214,252.875,662.670,362.643,36
Preferent kapitaal -60,352.525,88-14,10-11,90
Langlopende schulden 5,342.412,101.983,33
Kortlopende schulden 219,90635,27566,47
Totaal passiva 1.439,506.068,615.717,735.193,16

Overige Data

  2018201920202021
Aantal werknemers 7251.0031.3041.309
Aantal uitstaande aandelen (x 1000) 54.47064.67065.08065.500
Cashflow per aandeel -2,6249,62-6,57-7,69
Intrinsieke waarde per aandeel 22,2944,4741,0340,36
Koers Intrinsieke waarde verhouding 3,614,191,961,22
Rendement eigen vermogen (%) -2,415,21-11,44-3,91
Koers einde boekjaar 80,56186,5080,4849,22
Premium

Galapagos is voorlopig dood geld

Het laatste advies leest u als abonnee van IEX Premium

Ontdek IEX Premium

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront