Galapagos « Terug naar discussie overzicht

The Origins of Galapagos: veiling 10 gesigneerde boekjes voor goed doel African Parks

70 Posts, Pagina: « 1 2 3 4 » | Laatste
Ron Kerstens
0
quote:

_Giulietta_ schreef op 3 juli 2019 13:50:

Vreemd, ik zie je er toch echt bij staan bij de biedingen, Amstel toch?

Je kunt altijd zelf even via Marktplaats een berichtje sturen als herinnering.
[verwijderd]
1
Ik heb de betaling afgehandeld, nu nog wachten op het boek!

Marjolijn verzorgt de afhandeling vanuit Galapagos.
de tuinman
0
quote:

stappa schreef op 3 juli 2019 17:34:

Leen je die ook uit? Of zet je de inhoud op het forum? ;)
[verwijderd]
0
quote:

de tuinman schreef op 3 juli 2019 19:55:

[...]

Ik vergelijk 'The origins of Galapagos' al met de memoires van Steve Jobs.

Vanuit de garage gestart, bracht Onno Galapagos tot een multi-trillion company ;)

Goud waard!
Ron Kerstens
0
Beste Stappa (of anderen),

Ik lees dat jij contact hebt met diegene die dit afhandelt binnen GLPG.

Ik heb nog steeds niets gehoord, heb zowel een mailtje via marktplaats als een mail op het algemene adres van GLPG gestuurd. Beide geen antwoord. Zou jij voor mij je contactpersoon bij GLPG (ik heb geen direct emailadres) er even op willen attenderen dat er nog iemand wacht op een betalingsverzoek (amstel, 200 euro) ?

Alvast mijn dank.
no brains included
0
Ik zit ook met een probleempje. Ik heb wel een betalingsverzoek gekregen via IDEAL, maar op ING na is geen enkele van de deelnemende banken actief in België. Wanneer ik via ING wil betalen, dan kom ik op een Nederlandse ING-app terecht waar mijn Belgische bankpas niet geldig is. Mailtje naar Marjolein gestuurd hierover, maar ook al dagen niks gehoord. Is Marjolijn samen met Onno op reis naar Rwanda of zo?? Nog Belgische mensen met dit probleem of ben ik de enige Vlaming die een Galapagos-boek heeft gekocht??
no brains included
0
Komt inderdaad wel in orde (ook geen haast bij) maar toch wel raar dat marktplaats.nl enkel werkt met Nederlandse banken. Ik heb al dikwijls iets gekocht in China of USA (kocht 15jaar geleden al bij Amazon toen die nog enkel gespecialiseerd waren in boeken) en dat ging altijd heel vlot. En in 2019 kan ik zelfs geen betaling doen op een Nederlandse site?? Ach, we wachten af. Beetje geduld...
[verwijderd]
0
quote:

Ron Kerstens schreef op 8 juli 2019 13:25:

Beste Stappa (of anderen),

Alvast mijn dank.
Ik heb contact via Marktplaats en niet via GLPG, heb haar GLPG email adres dan ook niet. Betaalverzoek en onderstaand bericht via marktplaats ontvangen.

Goede morgen,

Namens Onno houd ik mij bezig met de afhandeling van "de boekjes". Kunt u mij daarom uw adres doorgeven? Dan zorg ik ervoor dat er een exemplaar naar u wordt opgestuurd.

Met vriendelijke groet,
Marjolijn
Ron Kerstens
0
@stappa, Dank, dan wacht ik haar terugkomst maar even af.

@aossa, het geld geeft Onno nu persoonlijk af in Rwanda, denk ik :-)
ArensoogSecond
0
Ik hoop wel dat boekje the origins of Galapagos nog binnenkomt morgen of vrijdag. Ik wacht er nu al een week op terwijl ik al op 3 juli de betaling heb gedaan.
[verwijderd]
0
Onno is nu op vakantie, denk dat hij ze bij terugkomst op de bus doet met een leuk kaartje erbij. Lukte wellicht niet meer voor de vakantie, postzegels zijn niet altijd voorradig in de rommella in de keuken....
[verwijderd]
0
no brains included
0
Ik had het nog gezegd: Marjolijn is samen met Onno op safari en heeft de hele boel op haar bureau laten liggen. Was als grapje bedoeld, maar straks krijg ik nog gelijk ook! ;-)
[verwijderd]
0
Ach, komt toch allemaal wel goed. Ik maak me er niet druk om, maar ik heb er dan ook maar 200 euro voor betaald :)
Ron Kerstens
0
quote:

ArensoogSecond schreef op 10 juli 2019 21:39:

Niet zo ongeduldig, ik heb nog helemaal niets gehoord. De African Parks in Rwanda schijnen ook erg fraai te zijn.
de tuinman
0
Jullie weten toch hoe het gaat? Eerst moet Onno geld ophalen voor een idee.

Fase 1. idee opschrijven

Fase 2. taalfouten eruit halen en verder in een boek uitwerken.

Fase 3. meerdere mensen het boek laten lezen en hun reacties analyseren.

Na goedkeuring kan het in productie worden genomen.

Dus nog ff geduld mensen.
aossa
0
Onno moet de boekjes (de extra aantallen) nog signeren, waarschijnlijk na zijn Afrikaanse vakantie. Even geduld, of wil je een niet-gesigneerd exemplaar ontvangen voor jouw €200?
Aantal posts per pagina:  20 50 100 | Omhoog ↑

Meedoen aan de discussie?

Word nu gratis lid of log in met uw e-mailadres en wachtwoord.

Direct naar Forum

Detail

Vertraagd 29 apr 2024 17:35
Koers 26,760
Verschil 0,000 (0,00%)
Hoog 27,180
Laag 26,680
Volume 71.834
Volume gemiddeld 82.027
Volume gisteren 71.834

EU stocks, real time, by Cboe Europe Ltd.; Other, Euronext & US stocks by NYSE & Cboe BZX Exchange, 15 min. delayed
#/^ Index indications calculated real time, zie disclaimer, streaming powered by: Infront