(ABM FN-Dow Jones) Aegon gaat voor 50 miljoen euro eigen aandelen inkopen om te voldoen aan een compensatieplan voor het bestuur. Dit meldde de Nederlandse verzekeraar vrijdag voorbeurs.
De inkoop van de eigen aandelen start vandaag en zal naar verwachting uiterlijk 28 januari zijn afgerond. Aegon zal de aandelen aanhouden totdat ze worden uitgekeerd aan bestuursleden die onder het compensatieplan vallen.
Bron: ABM Financial News
Vanaf Beursplein 5 volgt de redactie van ABM Financial News de ontwikkelingen op de beurzen, en de Amsterdamse effectenbeurs in het bijzonder, op de voet. De informatie in deze column is niet bedoeld als professioneel beleggingsadvies of als aanbeveling tot het doen van bepaalde beleggingen.
50 miljoen (!!!) verdelen onder het Aegon-bestuur? Dat is wel erg veel. Wat is hier eigenlijk aan de hand? Hebben de aandeelhouders dat plan dan goedgekeurd?